با نزدیک شدن به فصل بهار و سنت دیرینه ی نوروز شرکت ایده آل دوربین در نظر دارد تا همچون سال گذشته خدمات ویژه و رایگانی را به عکاسان خوش ذوق سراسر کشور هدیه دهد.

سرویس های نوروزی ایده آل که به صورت رایگان انجام می شوند عبارتند از: 

۱) رفع پیکسل سوخته (بجز لیزر زدگی)

۲) سرویس حسگر (CMOS & CCD)

۳) اعلام وضعیت شاتر 

۴) به روز رسانی نرم افزار 

۵) و در نهایت سرویس کلی دوربین

علاوه بر این موارد یک هدیه ویژه نیز برای دارندگان گارانتی فعال ایده آل در نظر گرفته شده است که آن   “برگزاری دو جلسه کلاس آموزش عکاسی رایگان بدون در نظر گرفتن تاریخ خرید دوربین” می باشد.

تمامی علاقه مندان میتوانند ، از تاریخ ۲۰ اسفند ۹۵ تا تاریخ ۲۰ فروردین ۹۶ جهت ثبت نام ،به بخش  “ثبت نام کلاس های آموزشی ایده آل” مراجعه نمایند.

زمان برگزاری هر کلاس متعاقباً پس از ثبت نام، طی تماس تلفنی به متقاضی اعلام میگردد.

همچنین شرکت ایده آل دوربین با توجه به استقبال گسترده ای که از مسابقه عکاسی محرم اتفاق افتاد و همان طور که در خبرهای پیشین اعلام کرده بود، در نظر دارد تا با فرارسیدن فصل بهار دومین مسابقه عکاسی ایده آل را تحت عنوان  «رسوم ، سنن و طبیعت ایران زمین» برگزار نماید.

در این مسابقه کلیه تصاویری که به گونه ای به فصل بهار و نوروز مربوط باشد پذیرفته خواهند شد.

مقررات و شرایط شرکت در مسابقه: 
شرکت در این مسابقه محدودیت سنی ندارد و  برای کلیه عکاسان آزاد میباشد.
هر عکاس میتواند ۵ عکس را برای شرکت در این مسابقه ارائه دهد.

زمان عکسبرداری محدودیت ندارد و کلیه عکسهایی که چه در ایام نوروز ۹۶ باشد و چه عکسهایی که پیش از این گرفته شده باشد در این مسابقه شرکت داده میشوند.
تمامی عکسها بایستی با دوربین های عکاسی  گرفته شده باشد و عکسهایی که با موبایل ، تبلت و … گرفته شده باشد غیر قابل قبول خواهند بود.
تصاویر ارسالی می‌بایست  با فرمت jpeg  ارسال گردند به  طوری که ضلع کوچک حداقل ۱۸۰۰ پیکسل باشد و حداکثر  حجم فایل نیز ۱۰ مگابایت باشد.
عکسها نباید هیچگونه مشخصه تحریری و گرافیکی اضافه ای بر روی خود داشته باشد، به عبارت دیگر هرگونه  امضاء عکاس ، پاسپارتو ، قاب ، تاریخ ، واتر مارک، لوگو یا هر گونه نشانه های تصویری دیگری موجب میشود که تصویر در مسابقه شرکت داده نشود.
(مشخصات صاحب اثر باید در فیلدهای ارسال تصویر در سایت ثبت شود که چگونگی ثبت آنها را در ادامه توضیح خواهیم داد)
اجرای هرگونه افکت و تغییرات در نرم افزارهای گرافیکی به شرط اینکه ماهیت اصلی اثر را تحت شعاع قرار ندهد آزاد است.( به عنوان مثال تبدیل عکس به نقاشی توسط هرگونه نرم افزار مجاز نیست) لازم به ذکر است قضاوت در این خصوص تمام و کمال به عهده داوران خواهد بود.
در صورتی که کیفیت آثار ارسالی جهت چاپ در کتاب ویا نمایشگاه مناسب و مطلوب نباشد ، اصل فایل با کیفیت بالاتر درخواست خواهد شد.
از نظر برگزار کننده مسابقه ، شخص ارسال کننده تصاویر   مالک اثر شناخته میشود و هر گونه مغایرت و پیامدهای ناشی از آن با مسئولیت ارسال کننده تصویر خواهد بود و برگزار کننده هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
برگزار کننده حق استفاده از عکسهای پذیرفته شده را برای چاپ در کتاب ، بروشور یا انتشارات مربوط به جشنواره ، با ذکر نام عکاس محفوظ میدارد.
ارسال آثار به منزله‌ی پذیرش تمامی مقررات فوق بوده و تصمیم گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده به عهده برگزار کننده است.

نحوه ارسال تصاویر:
تصاویر بایستی در بخش عکسبازی سایت ایده آل دوربین به آدرس  اینترنتی  tamir.ir/gallery  و  در دسته بندی « مسابقه عکاسی ویژه نوروز ۹۶» ذخیره شود.
عکسهایی را که در دسته بندی های دیگر ذخیره شوند در مسابقه شرکت نخواهند کرد.
تمامی عکسها در زمان ذخیره بایستی نام اثر، نام عکاس و در صورت لزوم یک توضیح مختصر داشته باشند.

تاریخ ارسال تصاویر:
کلیه تصاویر بایستی در تاریخ ۲۴ اسفندماه ۹۵ (چهارشنبه سوری) و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۸ فروردین ۹۶ ارائه گردد . این تاریخ تمدید نخواهد شد و پس از مهلت تعیین شده،  بخش ذخیره آثار جهت ارسال آنها به قصد شرکت در مسابقه ، از  سایت ایده آل دوربین حذف خواهد گردید.

 


۲جلسه کلاس آموزش عکاسی رایگان درسازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین برگزار می شود 

گارانتی:

  • گارانتی تمامی دوربین های عکاسی ایران تصویر توسط شرکت ایده آل دوربین به مدت ۲۴ ماه از تاریخ درج شده بر روی کارت های گارانتی موجود در بسته های دوربین ها میباشد.
  • تمامی دوربین های عکاسی موجود در سایت ایران تصویر به همراه ۱۵ ماه بیمه نامه شرکت کارآفرین عرضه میگردد.
  • لنز های موجود در سایت ایران تصویر فقط به همراه ۲۴ ماه گارانتی میباشد.
  • پرینتر های چاپ عکس کانن فقط با مهلت تست در محل میباشد.

 

ideal

گارانتی ها  تنها مشمول ایراداتی هستند که در خط تولید به وجود آمده باشند ضربه خوردگی ، شکستگی ، آب خوردگی ، نوسان برق و … کلیه این موارد خارج از پوشش گارانتی است.

 

بیمه:

لوازم جانبی و تجهیزات اضافی به روی لنز و دوربین ، جزء بیمه نامه محسوب نشده و فقط خود لنز و دوربین بیمه میشوند. بیمه نامه در هر شرایطی پاسخگوست و تنها در سه صورت بیمه خدماتش را از روی دوربین بیمه شده بر میدارد:

 

  1. دوربین به دلیل سرقت و یا هر دلیل دیگری مفقود شده باشد.
  2. شماره بدنه دوربین و یا لنز، به دلیل مخدوش شدن، یا پاک شدن ، ناخوانا شده باشد.
  3. تابش لیزر به دوربین

final2tarafe

شرایط استفاده از خدمات بیمه:

 

  1. الف) تکمیل اطلاعات خواسته شده در گواهی بیمه نامه برای احراز هویت خریدار        ب) مهر و امضاء توسط فروشنده             ج) تطابق مشخصات کالای بیمه شده با مندرجات بیمه نامه
  2. تا پایان مدت اعتبار گواهی بیمه ،بیمه نامه را نزد خود حفظ فرمایید
  3. مشخصات مندرج بر روی جعبه دستگاه دوربین، لنز ، گواهی بیمه و کارت گارانتی را با هم تطبیق دهید.