درباره ما

۲۱ خرداد ۱۳۹۶
درباره ما

شرکت ایران تصویر فعالیت خود را در ضمینه فروش دوربین عکاسی از سال ۱۳۷۹ با هدف گسترش بیشتر در تامین محصولات جذاب دوربین عکاسی دیجیتال و تجهیزات وابسته به صورت کلی شروع به کار کرد.
این شرکت فعالیت خود را با تامین دوربین کانن رده دوربین نیمه حرفه ای کانن و کامپکت تا سال ۱۳۸۲ ادامه داد ، و از اوایل سال در جهت بهتر رساندن خدمات در تامین جدید ترین محصولات عکاسی فعالیت و تحقیقات خود را به صورت حرفه ای در دوربین نیکون و سری دوربین کامپکت نیکون و دوربین نیمه حرفه ای نیکون به محصولات خود اضافه کرد.
و تا به امروز با یاری خداوند بزرگ و حمایت مشتریان عزیز توانسته ایم فعالیت خود را در این ضمینه گسترش دهیم تا با نگاهی تخصصی تر به این محصولات و فروش دوربین عکاسی بتوانیم مصرف کنندگان گرامی را برای خریدی دلپذیر و آسان راهنمایی کنیم.

فروش دوربین کانن, فروش دوربین نیکون, تجهیزات عکاسی,لنز دوربین عکاسی

دوربین عکاسی یکی از جذاب ترین اختراعات بشر به شمار میرود و دو شرکت پیشتاز صنعت تولید کننده دوربین عکاسی کانن و دوربین عکاسی نیکون از زمان تاسیس تا به امروز همواره درتلاش تولید و فروش دوربین عکاسی با تولید انواع دوربین عکاسی در سری های دوربین کامپکت ساده، دوربین کامپکت سطح پیشرفته،دوربین نیمه حرفه ای، دوربین حرفه ای هر روزه در تلاش بهترین تولیدات خود هستند.
دوربین عکاسی کامپکت از سری دوربین های جیبی خانگی به شمار میرود که معمولا برای استفاده های کناردستی به کار گرفته میشوند،دوربین های کامپکت سطح پیشرفته هم مانند دوربینهای کامپکت ساده ولی با عملکرد نیم حرفه ای میتوان به کار گرفت،
دوربین عکاسی نیمه حرفه ای از نوع دوربین های نیمه پیشرفته اما با بدنه ای شبیه با دوربین های حرفه ای معمولا نمیتوان آنها را جایگزینی مناسب برای دوربین های حرفه ای دانست، و اما دوربین های حرفه ای را میتوان جهت هر نوع کاربردی به کار گرفت.
بزرگترین مرجع فروش دوربین عکاسی و تجهیزات وابسته فروش دروبین عکاسی در این مجموعه به صورت تخصصی با هدف معرفی بهتر محصولات عکاسی در جریان میباشد و کارشناسان ما هر روزه با کسب جدیدترین اطلاعات دوربین های عکاسی دو شرکت کانن و نیکون آماده ارائه مشاوره رایگان به مشتریان ارجمند در ضمینه فروش دوربین عکاسی میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید