گارانتی و بیمه

۵ آبان ۱۳۹۷
گارانتی و بیمه

 

۲جلسه کلاس آموزش عکاسی رایگان درسازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین برگزار می شود 

گارانتی:

 • گارانتی تمامی دوربین های عکاسی برند کانن (Canon) در ایران تصویر توسط شرکت ایده آل دوربین به مدت ۳۶ ماه و برند نیکون (Nikon) به مدت ۲۴ ماه از تاریخ درج شده بر روی کارت های گارانتی موجود در بسته های دوربین ها میباشد.

 • همچنین می توانید به صورت انتخابی برای تمامی دوربین های عکاسی موجود در سایت ایران تصویر از بیمه نامه بدنه ۱۵ماهه شرکت کارآفرین برای پوشش احتمالی از صدمات ناشی از ضربه و شکستگی فیزیکی مورد بیمه ناشی از یک حادثه مشخص، نوسانات الکتریکی، آتش سوزی، صاعقه، انفجار، سیل، زلزله، طوفان، آبدیدگی و نم زدگی استفاده کنید که با افزایش ۲% به مبلغ دوربین یا لنز خریداری شده کالای خود را بیمه بدنه می کنید.

 • لنز های شرکت کانن (Canon) در سایت ایران تصویر با گارانتی ۳۶ماهه و لنزهای نیکون (Nikon) با گارانتی ۲۴ ماهه عرضه می گردد.

 • پرینتر های چاپ عکس کانن با گارانتی اصلی شرکت آفومار و یا پارس الرمس که در صفحه محصول مشخص گردیده عرضه می گردد و در برخی از موارد پرینترها بدون گارانتی و فقط با مهلت تست در محل میباشد.

 

گارانتی و بیمه

گارانتی هم که در ایران تنها مشمول ایراداتی هستند که در خط تولید به وجود آمده باشند و تشخیص آن در شرکت توسط کارشناس مربوط انجام و به مشتری اعلام می گردد و ضربه خوردگی ، شکستگی ، آب خوردگی ، نوسان برق و … کلیه این موارد خارج از پوشش گارانتی است.

 

بیمه:

لوازم جانبی و تجهیزات اضافی به روی لنز و دوربین ، جزء بیمه نامه محسوب نشده و فقط خود لنز و دوربین بیمه میشوند. بیمه نامه در هر شرایطی پاسخگوست و تنها در سه صورت بیمه خدماتش را از روی دوربین بیمه شده بر میدارد:

 1. دوربین به دلیل سرقت و یا هر دلیل دیگری مفقود شده باشد.

 2. شماره بدنه دوربین و یا لنز، به دلیل مخدوش شدن، یا پاک شدن ، ناخوانا شده باشد.

 3. تابش لیزر به دوربین

 4. دستکاری شدن دوربین توسط تعمیرکاران غیر مجاز

گارانتی و بیمه

شرایط استفاده از خدمات بیمه:

 1. الف) تکمیل اطلاعات خواسته شده در گواهی بیمه نامه برای احراز هویت خریدار        ب) مهر و امضاء توسط فروشنده             ج) تطابق مشخصات کالای بیمه شده با مندرجات بیمه نامه

 2. تا پایان مدت اعتبار گواهی بیمه ،بیمه نامه را نزد خود حفظ فرمایید

 3. مشخصات مندرج بر روی جعبه دستگاه دوربین، لنز ، گواهی بیمه و کارت گارانتی را با هم تطبیق دهید.

دیدگاهتان را بنویسید