مشاوره رایگان از 10 الی 18 : 02166761356 - 09126848764
Select Page

از زماني که بشر يک جا نشيني و مجتمع بودن خانواده هارا شناخت و از نظر فرهنگي واجتماعي اختراع خط و کتابت آن را آموخت يکي از مهمترين آرزو هاي بشرنگهداري از خاطرات و مصور سازي آن بود که مهمترين شاهد آن نوشته ها و نقاشي هاي مناظر طبيعي و جانوري وصحنه هاي شکار گروهي انسان ها که بر ديواره غار ها وتخت سنگ هاي بزرگ و عظيم تا به امروز به يادگار مانده است مي باشد در قرن ?? که استارت پيشرفت هاي فني و مکانيکي بشر هم پايه عرصه هاي ديگر زده شد يکي از وسايل اختراعي انسان دوربين عکاسي بود دوربين عکاسي قديمي
البته دوربين هاي چشمي که اصطلاحا ميکروسکوپ و تلسکوپ ناميده مي شوند از چندين قرن قبل از اين تاريخ توسط انسان هاي مشرق زمين اختراع و مورد استفاده قرار گرفته بود.

اما دوربين هاي عکاسي تصوير برداري به شکل امروز آن از قرن نوزدهم آغاز گشت که در ابتدا با انفجار کنترل شده مواد شيميايي مخصوص ايجاد نوري شديد ميکرد و در عرصه آن نور تصوير مورد نظر را بر صفحه اي که از فلز نقره و با ضخامت بسيار نازک .تثبيت و منقش مي نمود اين ابتدايي ترين تصاوير يا به اصطلاح فني آن عکس ها و اسلايد هايي است که از حدود ???-??? سال گذشته براي انسان ها به يادگار مانده است.
عکس قديمي ما در اين عرصه نيز همچون ساير امور پيشرفت و تکميل سازي ان به سرعت در حال اجرا بود به طوري که در ابتداي قرن بيستم شرکت هاي سازنده انواع دوربين هاي عکاسي و فيلم برداري تاسيس گرديد وجود رقابت اقتصادي ما بين اين شرکت ها باعث پيشرفت هر چه بيشتره اين دستگاه جادويي و خاطره ساز بشر شد به طوري که امروزه شايد بتوان ادعا نمود که بالاي ?? درصد انسان ها که داراي دستگاه موبايل هستن حامل يک دستگاه دوربين هستند در اين ميان چند شرکت سازنده و نامي اين صنعت هستند که عملکردشان در عرصه فروش دوربين عکاسي و خدمات پس از فروش دوربين عکاسي در عرصه هاي بين المللي زبانزد و پيشرو اين صنعت بوده اند شايد بتوان گفت که مشهورترين آنان شرکت عظيم و فرا مليتي کانن مي باشد اين شرکت هر ساله با برگزاري نمايشگاه هاي بزرگ و خصوصي و عمومي و عرضه انواع و اقسام مدل هاي مختلف که با کاربرد هاي مخصوص هر رشته آن در فروشگاه هاي معتبر و معروف دنيا به عرضه اين محصول و همواره با عرضه آن به جمع نظرات و پيشنهادات خريداران دوربين عکاسي کانن جهت بهتر نمودن و با کيفيت کردن محصولات مي پردازد.