دسته: خبر

در

مشتری گرامی :

جهت مشاوره خرید و بررسی محصولات موجود بر روی سایت می توانید از ساعت ۱۰:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰ بعد از ظهر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید تا با بهترین مشاوره بهترین خرید را در ادامه داشته باشید.

مشاوره رایگان از ۱۰:۰۰ الی ۱۸:۰۰ | ۰۲۱۶۶۷۶۱۳۵۶ و ۰۹۱۹۰۲۱۸۸۳۱
مشاوره رایگان بعد از ۱۸:۰۰ | ۰۹۱۹۰۲۱۸۸۳۱

دسته بندی ها: خبر
106

در

 • شماره حساب : ۴۵۱۵۱۹۱۰۶۱
 • شماره کارت : ۵۳۲۸-۶۹۵۴-۳۳۷۵-۶۱۰۴ / بنام امیر سلامتی قمصری

 

 • شماره حساب : ۰۱۰۵۲۶۸۰۷۷۰۰۰
 • شماره کارت : ۵۵۹۶-۴۳۷۹-۹۹۱۸-۶۰۳۷ / بنام احسان شمسی کوشکی
دسته بندی ها: خبر
38

در

شرکت ایران تصویر فعالیت خود را در ضمینه فروش دوربین عکاسی از سال ۱۳۷۹ با هدف گسترش بیشتر در تامین محصولات جذاب دوربین عکاسی دیجیتال و تجهیزات وابسته به صورت کلی شروع به کار کرد.
این شرکت فعالیت خود را با تامین دوربین کانن رده دوربین نیمه حرفه ای کانن و کامپکت تا سال ۱۳۸۲ ادامه داد ، و از اوایل سال در جهت بهتر رساندن خدمات در تامین جدید ترین محصولات عکاسی فعالیت و تحقیقات خود را به صورت حرفه ای در دوربین نیکون و سری دوربین کامپکت نیکون و دوربین نیمه حرفه ای نیکون به محصولات خود اضافه کرد.
و تا به امروز با یاری خداوند بزرگ و حمایت مشتریان عزیز توانسته ایم فعالیت خود را در این ضمینه گسترش دهیم تا با نگاهی تخصصی تر به این محصولات و فروش دوربین عکاسی بتوانیم مصرف کنندگان گرامی را برای خریدی دلپذیر و آسان راهنمایی کنیم.

فروش دوربین کانن, فروش دوربین نیکون, تجهیزات عکاسی,لنز دوربین عکاسی

دوربین عکاسی یکی از جذاب ترین اختراعات بشر به شمار میرود و دو شرکت پیشتاز صنعت تولید کننده دوربین عکاسی کانن و دوربین عکاسی نیکون از زمان تاسیس تا به امروز همواره درتلاش تولید و فروش دوربین عکاسی با تولید انواع دوربین عکاسی در سری های دوربین کامپکت ساده، دوربین کامپکت سطح پیشرفته،دوربین نیمه حرفه ای، دوربین حرفه ای هر روزه در تلاش بهترین تولیدات خود هستند.
دوربین عکاسی کامپکت از سری دوربین های جیبی خانگی به شمار میرود که معمولا برای استفاده های کناردستی به کار گرفته میشوند،دوربین های کامپکت سطح پیشرفته هم مانند دوربینهای کامپکت ساده ولی با عملکرد نیم حرفه ای میتوان به کار گرفت،
دوربین عکاسی نیمه حرفه ای از نوع دوربین های نیمه پیشرفته اما با بدنه ای شبیه با دوربین های حرفه ای معمولا نمیتوان آنها را جایگزینی مناسب برای دوربین های حرفه ای دانست، و اما دوربین های حرفه ای را میتوان جهت هر نوع کاربردی به کار گرفت.
بزرگترین مرجع فروش دوربین عکاسی و تجهیزات وابسته فروش دروبین عکاسی در این مجموعه به صورت تخصصی با هدف معرفی بهتر محصولات عکاسی در جریان میباشد و کارشناسان ما هر روزه با کسب جدیدترین اطلاعات دوربین های عکاسی دو شرکت کانن و نیکون آماده ارائه مشاوره رایگان به مشتریان ارجمند در ضمینه فروش دوربین عکاسی میباشند.

دسته بندی ها: خبر
415

در

مهلت تست ۴۸ ساعته محصولات :


در ایران تصویر کلیه دوربین های عکاسی و فیلمبرداری که با گارانتی ۲۴ ماه ایده آل عرضه میگردد، دارای مهلت تست ۴۸ ساعته برای مشتری های عزیز در تهران و حومه و همچنین برای مشتری های عزیز در کلیه شهرستان ها از تاریخ تحویل محصول به دستشان میباشد.

همچنین محصولات مصرفی جانبی مانند باتری ها،شارژرها دارای ۷ روز ضمانت تست سلامت میباشند.

شرایط عودت کالا


 1. عدم اصالت دوربین های عکاسی و فیلمبرداری به همراه اقلام داخل جعبه (پک)
 2. معیوب بودن کالا و اقلام همراه آن در داخل جعبه
 3. مقایرت کالا با فاکتور همراه
 4. مقایرت رنگ درخواستی شما با کالای ارسال شده

 

شرایط عودت و یا تعویض کالا


عودت کالا شامل شرایط بالا پس از بررسی کارشناسان ما مرجوع گردیده و کالای درخواستی شما تعویض و یا پس گرفته میشود.

 

دسته بندی ها: خبر
11

در

مشتریان محترم حق انتخاب بهترین را دارند.

شما میتوانید قیمت های ما را در سایت های مختلف مورد بررسی قرار داده و پس از کشف بهترین قیمت با ما تماس بگیرید.

تا پس از بررسی قیمت کالای انتخابی شما شکسته شود.

packing-box-shipping-icon-psd copy

دسته بندی ها: خبر
3

در

 

۲جلسه کلاس آموزش عکاسی رایگان درسازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین برگزار می شود 

گارانتی:

 • گارانتی تمامی دوربین های عکاسی برند کانن (Canon) در ایران تصویر توسط شرکت ایده آل دوربین به مدت ۳۶ ماه و برند نیکون (Nikon) به مدت ۲۴ ماه از تاریخ درج شده بر روی کارت های گارانتی موجود در بسته های دوربین ها میباشد.

 • همچنین می توانید به صورت انتخابی برای تمامی دوربین های عکاسی موجود در سایت ایران تصویر از بیمه نامه بدنه ۱۵ماهه شرکت کارآفرین برای پوشش احتمالی از صدمات ناشی از ضربه و شکستگی فیزیکی مورد بیمه ناشی از یک حادثه مشخص، نوسانات الکتریکی، آتش سوزی، صاعقه، انفجار، سیل، زلزله، طوفان، آبدیدگی و نم زدگی استفاده کنید که با افزایش ۲% به مبلغ دوربین یا لنز خریداری شده کالای خود را بیمه بدنه می کنید.

 • لنز های شرکت کانن (Canon) در سایت ایران تصویر با گارانتی ۳۶ماهه و لنزهای نیکون (Nikon) با گارانتی ۲۴ ماهه عرضه می گردد.

 • پرینتر های چاپ عکس کانن با گارانتی اصلی شرکت آفومار و یا پارس الرمس که در صفحه محصول مشخص گردیده عرضه می گردد و در برخی از موارد پرینترها بدون گارانتی و فقط با مهلت تست در محل میباشد.

 

گارانتی هم که در ایران تنها مشمول ایراداتی هستند که در خط تولید به وجود آمده باشند و تشخیص آن در شرکت توسط کارشناس مربوط انجام و به مشتری اعلام می گردد و ضربه خوردگی ، شکستگی ، آب خوردگی ، نوسان برق و … کلیه این موارد خارج از پوشش گارانتی است.

 

بیمه:

لوازم جانبی و تجهیزات اضافی به روی لنز و دوربین ، جزء بیمه نامه محسوب نشده و فقط خود لنز و دوربین بیمه میشوند. بیمه نامه در هر شرایطی پاسخگوست و تنها در سه صورت بیمه خدماتش را از روی دوربین بیمه شده بر میدارد:

 1. دوربین به دلیل سرقت و یا هر دلیل دیگری مفقود شده باشد.

 2. شماره بدنه دوربین و یا لنز، به دلیل مخدوش شدن، یا پاک شدن ، ناخوانا شده باشد.

 3. تابش لیزر به دوربین

 4. دستکاری شدن دوربین توسط تعمیرکاران غیر مجاز

شرایط استفاده از خدمات بیمه:

 1. الف) تکمیل اطلاعات خواسته شده در گواهی بیمه نامه برای احراز هویت خریدار        ب) مهر و امضاء توسط فروشنده             ج) تطابق مشخصات کالای بیمه شده با مندرجات بیمه نامه

 2. تا پایان مدت اعتبار گواهی بیمه ،بیمه نامه را نزد خود حفظ فرمایید

 3. مشخصات مندرج بر روی جعبه دستگاه دوربین، لنز ، گواهی بیمه و کارت گارانتی را با هم تطبیق دهید.

دسته بندی ها: خبر
68

در

تمامی کالا های موجود در سایت ایران تصویر اصل و با بسته بندی اورجینال میباشد.

کالا های مصرفی جانبی مانند
باتری ها و شارژر های جانبی که در سایت موجود میباشد طرح اصل بوده و با ضمانت تعویض میباشد.

باتری و شارژرهای داخل بسته های دوربین اورجینال و با ضمانت اصل میباشد و بسته ها با پلمپ شرکت گارانتی کننده عرضه میگردد.

 

دسته بندی ها: خبر
2

در

شرایط ارسال کالا به تمام نقاط ایران : 

 مشتری پس از دریافت محصول خود میتواند برای ثبت هر گونه شکایات و انتقادات با شماره ۰۹۱۲۶۸۴۸۷۶۴ بگیرند تا همکاران ما در اولین فرصت رسیدگی نمایند.

تیپاکس:

برآورد زمان تحویل ۱ الی ۲ روز کاری هزینه حمل با توجه به مسافت متفاوت است.

تحویل درب منزل این سرویس در محدوده شهری مناطق زیر صورت می‌گیرد و در خارج محدوده شعبه، مشتریان می‌توانند سفارش را حضوری از دفتر تیپاکس تحویل بگیرند.

در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند:Logobig

آبادان – آستارا – آمل -ابهر و خرمدره – اسلام آباد غرب – اراک – اردبیل – ارومیه – اصفهان – انزلی – اهواز – ایلام – بابل – بابلسر – بجنورد – بروجرد – بناب – بندر عباس – بوشهر – بوکان – بهشهر بیرجند – تاکستان – تالش – تبریز – تربت حیدریه – تنکابن – جهرم – چالوس – خرم آباد – دامغان – دزفول – رامسر – رشت – رفسنجان – رودسر – رودبار – زاهدان – زرند- زنجان – ساری – ساوه – سبزوار – سمنان – سناباد – سنندج – سیرجان – شاهرود – شاهین شهر – شوشتر – شهرضا – شهر بابک – شهر کرد – شهر صنعتی البرز – شهرک صنعتی طوس – شیراز – شیروان – علی آباد – فسا – قائمشهر – قروه – قزوین – قم – کازرون – کاشان – کرج – کرمان – کرمانشاه – کیش – گرگان – گنبد – لاهیجان – لار – لنگرود – مراغه – مرودشت – مشهد – ملایر – مهاباد – میاندوآب – میبد – نجف آباد – نکا – نهاوند – نیشابور – همدان – یاسوج – یزد.

جدول تعرفه خدمات (راه نزدیک) (کرایه حمل و نقل بین شهری و خدمات داخل شهری)

وزن به کیلو گرم

حمل و نقل

خدمات

جمع کل

           ۶

   ۹۹۰۰۰

 ۴۰۰۰۰

 ۱۳۹۰۰۰

جدول تعرفه خدمات (راه دور) (کرایه حمل و نقل بین شهری و خدمات داخل شهری)

وزن به کیلو گرم

حمل و نقل

خدمات

جمع کل

           ۶

   ۱۰۹۰۰

 ۴۰۰۰۰

 ۱۴۹۰۰۰

راه های دور از تهران:

آبادان – اسلام آبادغرب – ایلام – بجنورد – بندرعباس – بوشهر – بیرجند – بوکان – تربت حیدریه – سیرجان – شهربابک – فسا – کازرون – یاسوج – جهرم – زاهدان

photo_2016-07-16_15-03-17

پست سفارشی:

برآورد زمان تحویل ۳ الی ۶ روز کاری.هزینه حمل با توجه به مسافت متفاوت است که این هزینه محاسبه شده و قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود.

photo_2016-07-16_15-03-17

پست پیشتاز:

برآورد زمان تحویل ۱ الی ۲ روز کاری.هزینه حمل با توجه به مسافت متفاوت است که این هزینه محاسبه شده و قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود.

ارسال با پیک در تهران:

در این روش که در حال حاضر تنها برای مشتریان شهر تهران قابل استفاده می باشد ، کالا سریعا توسط پیک موتوری در کمتر از ۳ ساعت به مشتری تحویل می گردد . لازم به ذکر است که مشتریان در صورت استفاده از این روش ارسال میتوانند مبلغ سفارش را در زمان تحویل کالا به پیک پرداخت نمایند.

دسته بندی ها: خبر
12